AF Media GmbH

Yasemin Sakallıoğlu İle Doğru Koca Nasıl Seçilir?

Sosyal medyada çektiği komik videolarla bir fenomen haline gelen Yasemin Sakallıoğlu ‘’Doğru Koca Nasıl Seçilir’’ isimli oyunu ile 13 Kasım’da Berlin’e geliyor.

Başarılı komedyen oyununda; aile bağları, kadın erkek ilişkilerin esprili bir dille aktarıyor. Tabii kendini eleştirmeyi de ihmal etmiyor. Milyonlarca sosyal medya kullanıcısının takip ettiği doğallığıyla kalbimizde yer eden sempatik fenomen tek kişilik gösterisi ‘‘Doğru Koca Nasıl Seçilir’ ile Türkiye’de izleyicisinden tam puan aldı.

Avrupalı sevenleriyle kasım ayında buluşmaya hazırlanan ve gelin sarılalım diyen  Sakallıoğlu’nun, Bloom GmbH’nın organizasyonu ile gerçekleşen Avrupa Turnesi’nin ilk durağı 5 Kasım’da Stuttgart’ta gerçekleşiyor. Ünlü sanatçı 13 Kasım Berlin ve ardından 28 Kasım’da Düsseldorf seyircisiyle buluşuyor. Sürpriz sahne performansı, kendi yaşamının birbirinden komik hikayeleriyle süslenen Yasemin Sakallıoğlu’nun “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” adlı oyununun Berlin biletleri satışta! Sayfamızın etkinlikler kısmından satış linklerine ulaşabilirsiniz.