AF Media GmbH

Kendİmİ oynamak çok keyİflİ

Yapımını Med Yapım, CJ ENM, Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmeliğini Murat Şenöy’ün yaptığı, Aslı T. Kızmaz’ın aylarca en çok satanlarda yer alan kitabından Müge Öztürk’le birlikte sinemaya uyarladığı ‚Benden Ne Olur?‘, 20 Ocak’ta Avrupa sinemalarında seyirciyle buluşacak.

Film, 21’inci yüzyılın modern kadının en eğlenceli temsilcisi Sertab Bal’ın (Hazal Kaya) birbirinden komik ve tanıdık maceralarını sinema salonlarına getirecek. ‚Benden Ne Olur?’da ‚Sertab’ın iç sesini Enis Arıkan canlandırıyor.

Alışılmışın dışında ve son derece eğlenceli bir rolle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan Enis Arıkan, rolüyle ilgili „Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan’ın biraz karikatürize hali diyebilirsiniz filmde göreceğiniz Enis için. ‚Sertab‘ karakterinin iç sesiyim ve çok komik sahnelerimiz var. Çok güzel bir setti seyircinin de çok seveceğini düşünüyorum“ dedi.

Filmde tüm sahnelerini Hazal Kaya ile çeken Enis Arıkan „Hazal ile yıllardır çok yakın arkadaşız. 15 yıl sonra tekrar karşılıklı oynamak çok heyecan vericiydi. Çok güvenli alandı yakın arkadaşımla tekrar oynamak“ şeklinde konuştu.

‚Benden Ne Olur?‘, muhteşem oyuncu kadrosu, eğlenceli anlatımı, modern şehir yaşamına dair renkli sahneleri ile sezonun favori filmlerinden olacak. ‚Benden Ne Olur?’un başroldeki Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan’ın yanı sıra, zengin oyuncu kadrosunda Elçin Afacan, Cem Belevi, Tarık Papuçcuoğlu, Nur Fettahoğlu ve Selin Şekerci de yer alıyor.