AF Media GmbH

HER ŞEY DAHİL’İN ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Gürgen Öz ile Gonca Vuslateri’nin başrollerini paylaştığı ‚Her Şey Dahil’in çekimlerine Datça’da başlandı. Komedi türündeki filmi Hakan Eser yönetiyor. Hakan Bilgin, Sinan Engin, Nikki Wild, Kaan Yılmaz, Aslı Bankoğlu, Rüya Coric, Özgün Bayraktar, Tuncay Beyazıt, Gülnihal Demir, Yağmur Ün, Gökhan Tevek, Berk Şişman ve Hazal Erişkin de rol aldığı „Her Şey Dahil“, beyazperdeye bir koyda yaşananları aktaracak.

Yapımcılığını Sacro Film şirketiyle Metin Özcan’ın, kreatif yapımcılığını ise Hande Alpaslan’ın üstlendiği yeni sinema filmi „Her Şey Dahil“, iki ünlü oyuncuyu aynı sette buluşturdu. Başrollerini Gonca Vuslateri ile Gürgen Öz’ün paylaştığı komedi türündeki yapımın çekimlerine geçtiğimiz günlerde Datça’da başlandı.

Yönetmen koltuğunda Hakan Eser’in oturduğu „Her Şey Dahil“de Gonca Vuslateri ile Gürgen Öz’e Hakan Bilgin, Sinan Engin, Nikki Wild, Kaan Yılmaz, Aslı Bankoğlu, Rüya Coric, Özgün Bayraktar, Tuncay Beyazıt, Gülnihal Demir, Yağmur Ün, Gökhan Tevek, Berk Şişman ve Hazal Erişkin eşlik edecek. Film, bir koyda yaşanan kahkaha dolu hikayeyi beyazperdeye taşıyacak.

2022 yılının ilk aylarında vizyona girmesi planlanan „Her Şey Dahil“in konusu şöyle: Faruk, Ayhan ve Kasım, Danimarka’daki sperm bankası aracılığıyla farklı donörlerden dünyaya gelmiş üç kardeştir. Geçim sıkıntıları yüzünden girişmedikleri iş kalmamıştır. Bir gün dedelerinden onlara bir miras kalır. Bu miras bir koydur. Ancak dedeleri, koyu taksitle almıştır ve ödenmesi gereken son iki taksit vardır. Kardeşler, koyu tatil köyüne çevirerek para kazanıp borcu ödemeyi planlar. Ancak giriştikleri macerada başlarına gelmeyen kalmayacak, üzerinde çalıştığı romanı bitirmek için sessiz sakin bir yer arayan ‘hayalet yazar‘ Fulden de olanlardan nasibini alacaktır.

Tags: