AF Media GmbH

ÇEKİMLERİ ÇANAKKALE’DE DEVAM EDİYOR

Okan Karacan’ın yapımcı olarak imza attığı ilk sinema filmi ‚Filme Gel’in çekimleri devam ediyor. Çekimlerde çok eğlendiklerini belirten ekip, heyecanlarını dile getirdi.

Yönetmenliğini İhsan Taş’ın, yapımcılığını Okan Karacan’ın, başrollerini ise Erkan Petekkaya, Fırat Doğruloğlu, Levent Ülgen, Çiçek Dilligil, Tolga Güleç, Aslıhan Karalar, Orçun Kaptan ve Deniz Hamzaoğlu’nun paylaştığı ‚Filme Gel‘ adlı yeni sinema filmi için geçtiğimiz gün Çanakkale’de basın toplantısı düzenlendi.

Erkan Petekkaya, duygularını  “Absürt komedi çok sevdiğim bir tür. Çok severim oynamayı. Ama beni yanlış anladılar ve yıllardır bana dram oynatıyorlar! Filmde ‘Kadırgalı’ diye bilinen bir mafya babasını oynuyorum ben. Aktör olmak isteyen bir mafya bu. Çok keyifli bir rol. Zevk alarak oynuyorum. Arkadaşlarımız da çok keyifli. İyi uyum sağladık. Bu tür işlerde uyum sağlayamazsanız çamur gibi işler çıkabiliyor. Ben çekilenlerin bir kısmını izledim. Çok güzel bir iş çıkacak, inşallah seyirciler de beğenir. Biliyorsunuz bizim normal kilomuzdan bir 5 kilo aşağıda olmamız gerekiyor, televizyon fazla gösteriyor. O yüzden fit olmak daha iyi. Yaşım da ilerliyor. Eğer önünü bir bırakırsam onun belli bir yaştan sonra alınan kiloyu vermek çok zor. Spor yapıyorum, yememe dikkat ediyorum. Biraz zayıflamış olabilirim. Ama bilmiyorum, tartılmıyorum çünkü” sözleriyle dile getirdi.

Okan Karacan ise ilk yapımcılık deneyimiyle ilgili olarak şunları söyledi: Sinema filmi yapımcılığında ilk deneyimim. Özellikle şuna dikkat ettim; benim oyuncu olarak yer aldığı filmlerde istemediğim şeylerin burada olmamasına maksimum seviyede özen gösterdim, inşallah başarmışımdır. Çok keyifli, çok güzel bir ortam. Çok da iyi bir şehirdeyiz. Tüm oyuncularımıza teker teker teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. İhsan Hoca bu senaryoyu getirdiği zaman çok karşılaşmadığımız bir şeydi. Ben ona da inandım, ona teslim ettim. Her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum. Dostluklarımın, arkadaşlıklarımın olduğu insanlarla bu organizasyonu yürütüyoruz. İnşallah bundan sonra da güzel işler yapacağız hep beraber. Bu film bir seriye de dönüşebilir, neden olmasın? Ben canı gönülden isterim.

Tags: