BenimAdimFeridun Header

Benim Adım Feridun

 BenimAdimFeridun 540

Benim Adım Feridun

TAFF’ın yapımcılığında , Çağan Irmak’ın Mahir Ünsal Eriş’in aynı adlı eserinden senaryolaştırıp yönettiği Benim Adım Feridun;

Kendini uzun süreli ,kazanılmış bir ilişkinin rahatlığına bırakmış olan Ersan (Halil Sezai Paracıkoğlu), sevgilisi Ayla(Özge Borak) tarafından terkedilir.

Birkaç haftalık geri kazanma çabası sonuç vermeyince bu ayrılığı kabullenmeye ve yeni bir başlangıca ihtiyacı olduğunu düşünür. Bandırma’daki çocukluk evine gider, orada da aradığı huzuru bulamayan Ersan çareyi uzun süredir gitmediği Erdek sahiline gitmekte bulur. Sahile yakın bir düğün salonundan gelen sesler dikkatini çeker ve bir şeyler içip çıkarım düşüncesiyle girdiği düğündeki damadın babası onu yıllar önce küsüp Almanya’ya yerleşen kardeşinin oğlu Feridun sanır.
 
Hayatındaki tualde ayrılık acısının resminin çizildiğini sanan Ersan (Halil Sezai Paracıkoğlu), kendi mutluluğunu düğünde bulacaktır. Hoşuna giden bu oyunu kısa tutup ilk fırsatta kaçarım sanırken karşısında güzeller güzeli Hayal’i (Büşra Pekin) görmesiyle yeni kimliğini daha da çok sevecektir.

Benim Adım Feridun Trailer

Play Trailer BAF
trailer ansehen

trailer ansehen FR

trailer ansehen NL

trailer ansehen EN

fragman izle

trailer ansehen AZ